skip to Main Content
Witamy. Welcome. Willkommen. Bonjour. Bienvenida. Benvenuto. באַגריסן.

Atrakcje Turystyczne

KOPALNIA SOLI WIELICZKA

 to jeden z najcenniejszych zabytków klasy światowej, wpisany w 1978 roku na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO.

Wspaniałe kaplice, urokliwe podziemne jeziora, oryginalne urządzenia i sprzęt, zachowane ślady prac górniczych dają wyobrażenia o zmaganiach ludzi z żywiołami, ich pracy, pasjach,wierzeniach.

Odkryj podziemne miasto z rozbudowaną infrastrukturą pełne korytarzy i komnat wykutych w żywej skale.

AUSCHWITZ BIRKENAU

był to największy obóz koncentracyjny i miejsce masowego ludobójstwa w Europie podczas II Wojny Światowej. Obecnie obóz Auschwitz- Birkenau stanowi dla świata symbol terroru, ludobójstwa i Holocaustu. W muzeum znajdują się rampy kolejowe na których dokonywano selekcji więźniów, krematoria, baraki, gdzie obecnie przedstawiono ekspozycję muzealne. W zbiorach Muzeum znajdują się rzeczy osobiste więźniów, rzeczy odebrane deportowanym Żydom, zdjęcia, dowody zbrodni pozostałe po sprawcach.

Obóz został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

ZAKOPANE

jest najsłynniejszym kurortem górskim u podnóża Tatr, nazywane zimową stolicą Polski- miasteczko to jest znane z cudownej scenerii, niezwykłych krajobrazów, różnorodnej arcitektury drewnianej, niepowtarzalnej atmosfery, ludowej muzyki góralskiej i dobrego jedzenia.

Zarówno zimą jak i latem miasto oferuje wiele atrakcji. Zimą miłośnicy białego szaleństwa mają do dyspozycji wyciągi narciarskie i świetnie przygotowane stoki, które dostarczą niezapomnianych wrażeń. Latem Zakopane docenią miłośnicy pieszych wędrówek , które prowadzą różnymi szlakami przez góry, lasy i doliny.

Widok na majestat gór dostępne jest również przez wyjazd kolejką czynną przez cały sezon na Gubałówkę,Kasprowy Wierch i Butorowy Wierch.

Wycieczka do Zakopanego to unikalne spotkanie z bliskością niezwykłej natury oraz z prawdziwą ludową kulturą tutejszych mieszkańców- polskich górali.

ŚLADAMI OJCA ŚWIĘTEGO WADOWICE-KALWARIA

Wadowice to rodzinne miasto Jana Pawła II, które położone jest nad rzeką Skawą, oddalone o 50 km na południe od Krakowa. Obecnie w mieście znajduje się Muzeum Domu rodzinnego Jana Pawła II oraz Muzeum Miejskie w których zwiedzający mogą obejrzeć wiele cennych pamiątek, fotografii, kopi świadectw, dokumentów i wielu innych związanych z życiem i działalnością przyszłego papieża. Kolejnym punktem zwiedzania jest Kalwaria Zebrzydowska – to piękne barokowe centrum pielgrzymkowe uznane za część światowego dziedzictwa kulturowego wpisane na listę UNESCO. Po wizycie w klasztorzez bernardynów trasa wycieczki wiedzie Drogą Krzyżową – szlakiem kaplic wkomponowanych w krajobraz.

Na koniec zawieziemy Państwa do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach- Krakowa; miejsca kultu i relikwi św. siostry Faustyny Kowalskiej.

TRANSFER LINES

TransferLines.pl specjalizuje się w transferach lotniskowych i usługach wycieczkowych w Krakowie i okolicach.
Oferowane przez nas usługi to doskonałe i elastyczne rozwiązania dla osób indywidualnych, zorganizowanych grup, biur i agencji turystycznych.
Dysponujemy w pełni wyposażonymi pojazdami, gwarantując bezpieczną i komfortową jazdę a także zespołem doskonale wyszkolonych i doświadczonych kierowców mówiących biegle w języku angielskim.
Naszym celem jest najwyższa jakość, bezpieczeństwo i niezawodność, dzięki którym klienci docierają do celu na czas i w komfortowych warunkach.
Jesteśmy do państwa dyspozycji 24/7.
Możecie Państwo skontaktować się z nami przez internet jak i telefonicznie.
Odpowiemy na każdego rodzaju zgłoszenie, doradzimy, ułożymy odpowiedni indywidualny program.

Gwarantujemy satysfakcję i zadowolenie.

info@transferlines.pl

tel: 0048 796 980 82